Cel "Tego" Bloga, to finansowanie własnych publikacji, na moich domenach Polskiego Internetu.

Całość stanowi opartą na faktach, Autorską Ekspresję Artystyczną. Po uzupełnieniu treści i reszcie zmian, czekam na propozycje...

Krótka historia mojego profesjonalnego życia, poskutkowała (na podstawie poglądu, że z profesją nie mogą mnie łączyć sentymenty,) Blogiem o jubilerstwie, który bezpiecznie dla mojej osobowości, mogę udostępnić reklamowaniu Internetowemu.

(=) Pierwsza znana mi "podstawa prawna", wystawienia oferty, to :

Zapytany Prawnik, wskazał że ogłoszenie dla Umów o Dzieło, to "poszukiwanie pracy", a nie "działalność gospodarcza".

(=) Druga znana mi "podstawa prawna", to :

kwestia (mojego) wyboru : Umowa o Dzieło. Otóż, jeżeli podpisuję taki dokument, ma "powstać jakaś funkcjonalność" :

"tu" będzie to link na stronę, którą wskazuje Zleceniodawca.

Jedyny Autor: Andrzej Fejster

Kontynuując :

Mojego "rozwiązania" dotyczy "impas". : Zamierzam osiągnąć stały i "nie nikły" dochód, co zobowiązuje do zarejestrowanej działalności gospodarczej.

Proponując rozwiązanie z warunkami : Ja będę właścicielem "witryny" i bezpieczny ekonomicznie, proszę przeczytaj resztę.

Czytelniku, jeżeli zastanawiasz się nad zleceniem mi, napisania linku Internetowego, uwzględnij konieczność zlecenia Grafikowi, potrzebnej "prezentacji graficznej" - ja grafiki odpowiedniej jakości, nie umiem zaoferować.

Po podjęciu decyzji, o reklamowaniu swego Celu, na tej witrynie, prześlij na mój e-mail, zestaw wybranych "kodów stron", z treścią precyzującą branżę Twoich Celów do reklamy.

Oznaczam "wartości reklam" i kwota reklamy, nie może być mniejsza od 50,00/1 PLN/rok netto. Co oznacza, że reklama będzie widoczna przez 366 dni, po opłaceniu wartości Umowy o Dzieło.

Jedyny Autor: Andrzej Fejster